• (050) 012-96-37
  • office@seok.com.ua
location ул. Сечевых Стрельцов 77, г. Киев

Seo просування сайтів

Чому вибирають веб-студію «SeOk»

Ми розробили для Вас зручні умови співпраці. Наші клієнти задоволені та рекомендують нас.
Професійна розкрутка сайту ефективними та безпечними методами.
Гарантія зростання позицій у пошукових системах. Залучення нових клієнтів на Ваш сайт з Google.

Що таке просування сайтів

Web-просування сайту – це процес всебічного розвитку сайту з метою отримати прибуток від продажу товарів та послуг, що надаються на ресурсі. Перебування в топі дозволяє залучати на сайт більше потенційних клієнтів. А внутрішня структура та грамотне наповнення дозволяє перетворити потенційних клієнтів на реальних покупців. Таким чином, це не просто реклама, яка розповсюджується на інших інтернет-порталах, а цілий комплекс заходів.

На самому початку просування сайту необхідно зробити сео аудит та технічну оптимізацію. Усунути всі помилки, які заважатимуть у майбутньому. Щоб Ваш інтернет ресурс постійно знаходився в хорошому стані, у нас існує послуга підтримка сайту, в якій враховуються всі важливі та актуальні рекомендації від Google.

Seo-оптимізація та просування сайтів включають:

Чому просування сайту варто довірити професіоналам?

При самостійному просуванні або виборі несумлінного підрядника ви дуже ризикуєте. Найлояльніший варіант за такого розкладу – це відсутність результату взагалі і втрата фінансів. Частіше, непрофесійне розкручування сайту веде до більш згубних наслідків:

  1. попадання ресурсу під фільтр пошукової видачі та санкції з боку пошукової системи;
  2. повне блокування сайту.

І ось цих наслідків буде потім найважче позбутися. Ваші клієнти підуть до конкурента, прибуток буде втрачено, а репутація неабияк зіпсована.

Як ми розкручуємо сайт у ТОП Google

Щоб вивести Ваш сайт у пошуку Google на перші місця, ми починаємо з детального вивчення Вашої бізнес діяльності. Які Ви пропонуєте послуги, продаєте товари або, можливо, подаєте корисну інформацію на інформаційному сайті. На початку важливо зрозуміти, хто є Вашим потенційним клієнтом в інтернеті. Ми формуємо образ майбутнього покупця (клієнта) і вникаємо в його психологію поведінки, щоб зрозуміти, як найкраще піднести контент, щоб отримати бажані конверсії (продажу). Після цього ми переходимо до детальної оптимізації сайту, що складається з наступних кроків.

Комплексний аудит. Цей аудит ділиться на три типи: технічний, комерційний та контентний. Ми перевіряємо вручну та за допомогою програм усі важливі технічні параметри, які прямим чином впливають на досягнення стійких позицій у пошуку. Чи є дублі сторінок, чи віддають сторінки правильну відповідь сервера, чи є циклічні посилання тощо. Щодо комерційних факторів, важливо розуміти, вони повинні максимально розкривати можливості вашої компанії (портфоліо робіт, кілька телефонів, різні способи комунікації, форми зв'язку, калькулятори, філії). Дуже уважно дивимося на контентну частину. Як кажуть, контент – король. Які присутні на сайті тексти, фото, відео, інфографіка. Після детального аналізу сайту ми пропонуємо покращення, а при виявленні помилок відправляємо спеціалістам на виправлення.

Підбір ключових слів та структура сайту. Один із найбільш відповідальних етапів. Саме зібрана семантика визначає хто відвідуватиме ваш сайт. Тематичні ключові слова впроваджуються на сторінки з контентом і за їх набором у пошуку заходять люди на цільові сторінки. Як це працює? Допустимо нам потрібні в інтернет-магазині покупці мобільних телефонів Nokia. Ми збираємо всі ключі на цю тему з приставкою купити, Київ, ціна, вартість, закінчення з моделями і т.д. Просимо копірайтера написати текст на тему "Купити телефон Nokia" і правильно розташувати ключові слова за всіма заголовками, абзацами та списками. Також додатково підпираємо LSI слова, які допомагають детальніше розкрити тему статті, зробити її експертною. Коли текст проіндексується алгоритми пошукача зрозуміють що сторінка релевантна нашому запиту і її необхідно показувати людям, які шукають по товар (послугу) за словами, що містить стаття.

Декілька слів про структуру сайту. Вона має бути чіткою, компактною та опрацьованою. Структура створюється двома способами: на основі ключових слів, які групуються за змістом та на основі наявної послуги (товару). Важливо подивитися на структуру, що реалізована у То-10 видачі. Постаратися прирівнятися до конкурентів за кількістю розділів.

Зовнішня оптимізація. Як би банально не звучало, але через роки просування ми говоримо "Друзі, купуйте якісні посилання під Google". І це справді так. У пошуковій системі Google посилання ранжування продовжує займати найважливіше місце, особливо коли ми говоримо про просування комерційних сайтів (інтернет-магазинів, сайтів послуг, дощок оголошень і маркетплейсів). Секрет полягає в тому, що профіль слід зробити максимально природним і різноманітним. Насамперед дивимося на трастові тематично майданчики, звертаємось на форуми, щоб там залишити згадку про компанію чи сайт, робимо поширення про нашу діяльність у соц. мережах і т.д.

Оптимізація юзабіліті. Ну і як кажуть маркетологи "не одними посиланнями". Допустимо, ми досягли топових позицій. Але чомусь продажів не так уже й багато. Щоб зрозуміти, що можна змінити на сайті для покращення конверсій, ми підключаємо аналітику і за певними метриками дивимося, як поводиться користувач на сторінках. Можливо йому заважає якийсь блок, або не подобається колір кнопки. Ну, що всі параметри ми готові підлаштувати під переваги Ваших клієнтів. Мистецтво сучасної розкрутки сайту полягає в тому, щоб зрозуміти клієнта, його бажання та потреби та у найкращому вигляді піднести рішення через якісний контент. Якщо клієнт знайде відповідь на Вашому сайті у всьому обсязі, він не піде шукати інформацію на інші ресурси. Пошуковик такі сигнали чітко сканує і розуміє, якщо люди переглянули безліч сайтів і зупинилися на Вашому, значить - він найкращий у своєму сегменті.

Комплексна сео розкрутка сайту в Україні

Щоб почати розкручування вашого сайту, скористайтесь допомогою професіоналів. Наша комплексна розкрутка включає первинну оптимізацію сайту, SEO, представництво в соціальних мережах (SMM), контекстну рекламу та інтернет-присутність. Замовити пошукове просування у сео студії «SeOk» (м. Київ) ви можете прямо зараз по будь-якому зручному каналу зв'язку. Забезпечимо постійний потік лояльних клієнтів на ваш сайт.

Студія Seok - комплексна сео розкрутка сайту Київ та Україна.

Seo розкрутка сайтів у Києві, інтернеті та у всіх містах України.

Підтримка сайту після просування

Конкуренти не сплять, а відстежують способи Вашого просування. Тому не варто думати, що після виходу в ТОП пошукових систем можна буде розслабитися та спочивати на лаврах.

Головне — це не потрапити до ТОП 3 Google, а якомога довше там утриматися!

Щоб утриматися на вершині Олімпу Google, потрібно займатися комплексною підтримкою сайту після просування.

Якщо для основного сео просування потрібно купити 30 - 50 посилань і додати 15 продаючих SEO текстів на місяць, то для утримання позицій після seo розкрутки, важливо додавати на WEB проект мінімум 2 - 3 тематичні статті на місяць з внутрішньою перелінковою на цільові сторінки.

Вартість підтримки сайту від 15000 грн/місяць.