• (096) 155-21-16
 • office@seok.com.ua
location ул. Сечевых Стрельцов 77, г. Киев

Ціна створення сайту

Скільки коштує веб-сайт? Скільки розробників, стільки та варіантів відповіді на це питання! А все тому, що визначити ціну можна лише після складання технічного завдання. Крім того, кожен виконавець застосовує власні алгоритми оцінки з розрахунком вартості розробки сайту. Знаючи основні складові ціноутворення, ви зможете уникнути хитрощів недобросовісних розробників і отримати саме той результат, на який розраховували!

Скільки коштує сайт «під ключ» 2022 році

Мінімальна ціна сайтів під ключ 2022 року багато в чому залежить від типу веб-ресурсу, який вам потрібен. Незважаючи на загальні вимоги до проекту, обсяг та складність роботи можуть сильно відрізнятися. Тут ви можете ознайомитись з базовими розцінками веб-студії SEOK.

Ціна створення сайтівЦіна
Сайт візиткаот 2 700 грн
Корпоративний сайтот 9 000 грн
Інтернет магазинот 15 000 грн
Шаблонний сайтвід 7 000 грн
Сайт із унікальним дизайномвід 19 000 грн
Сайт під ключвід 12 000 грн
Сайт для малого бізнесувід 8 000 грн
Сайт для середнього бізнесувід 12 000 грн
Сайт для великого бізнесувід 90 000 грн

Популярні питання клієнтів щодо вартості сайту

Скільки коштуватиме розробка інтернет-магазину?

Щоб визначити скільки коштує інтернет-магазин, необхідно проаналізувати складність проекту. Враховуються особливості архітектури сайту, функціоналу, додаткові послуги (наповнення каталогу тощо). Мінімальна вартість інтернет-магазину стартує з позначки 15 тисяч гривень, вона може зростати в залежності від масштабів поставленого завдання.

Скільки коштує найпростіший корпоративний сайт?

Ціна корпоративного сайту із чистим кодом починається від 9 000 гривень. Ця вартість включає розробку унікального (без використання шаблонів) дизайну, верстку з адаптацією під всі типи пристроїв, встановлення коду на «движок», всебічне тестування та запуск проекту.

Чи вигідно робити інтернет-магазин на шаблоні?

Шаблонні рішення підкуповують низькою початковою вартістю. Ціна магазину на етапі запуску буде мінімальною (набагато нижчою, ніж при замовленні розробки «з нуля»). Але коли виникне потреба розширити функціонал, внести якісь не передбачені шаблоном зміни, робота коштуватиме у кілька разів дорожче, ніж при запуску апдейтів на унікальному ресурсі. Це пов'язано зі складністю припасування оновлень під особливості шаблону.

Ціна створення сайту остаточна або будуть ще витрати?

Бізнес, навіть якщо він ведеться онлайн, передбачає постійні вкладення, які в нормі дають додатковий дохід. Тому ціна магазину – не єдині витрати, які на вас чекають. До неминучих додаткових витрат відносяться щорічна оплата хостингу та домену, маркетинг тощо. За бажанням клієнта за окрему плату можлива зміна функціоналу.

Як розраховується вартість розробки?

Щоб визначити, скільки коштує сайт, необхідно взяти до уваги обсяг та складність роботи. На формування ціни впливають трудовитрати на організацію цілого ряду процесів.

 1. Хостинг – спосіб та «місце» розміщення сайту. Ціна залежить від обраного постачальника послуг, ресурсоємності порталу. Зазвичай не менше 20 доларів на рік.
 2. Домен - адреса, якою сайт можна буде знайти в Інтернеті. Розмір абонплати залежить від доменної зони та зазвичай становить не менше 5 доларів на рік.
 3. Дизайн – передбачає проектування, малювання та погодження із замовником макету майбутнього веб-ресурсу. На вартість впливають кількість типових сторінок, кваліфікація та досвід виконавця.
 4. Верстка – процес переведення макету в html-код та відповідні стилі. На вартість роботи впливає кількість сторінок, грамотність виконання завдання, наявність адаптивності (коректного відображення на пристроях з різним розміром екрану).
 5. Імплементація - перенесення html-сторінок в систему CMS («натягування» верстки на двигун).
 6. Програмування – створення, настроювання динамічних ефектів інтерфейсу (frontend) та коректно працюючих серверних елементів (backend).
 7. Тестування – всебічна перевірка правильності роботи сайту.

створення сайту ціна

Ціна інтернет-магазину на шаблоні, його переваги та недоліки

Ціна сайту на шаблоні зазвичай на порядок нижча, ніж за повного циклу розробки. Вам не потрібно замовляти дизайн, платити за верстку, імплементацію та інші етапи. Це не тільки скорочує вартість сайту, створеного на шаблоні, а й прискорює його введення в роботу. Але в довгостроковій перспективі це рішення здатне призвести до таких проблем:

 • припинення існування студії розробника та не можливість оновити код;
 • обмежені функціонал та налаштування;
 • проблеми з розміщенням окремих типів контенту;
 • надзвичайно дороге масштабування;
 • зламування системи зловмисниками.

Тому в майбутньому низька ціна створення шаблонного сайту буде компенсована незручностями, з якими зіткнеться бізнес. Саме тому комерційні проекти, налаштовані на розвиток, зазвичай віддають перевагу розробці онлайн-магазину «з нуля».

Якщо ви все ж таки вибираєте простий шлях, варто віддати перевагу створення сайту на платному шаблоні. Структуру такого ресурсу можна скоригувати, хоча для цього потрібно змінювати початкові файли. У разі оновлення останніх, внесені редагування можуть бути скинуті і весь процес налаштування доведеться повторювати заново.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ: Незважаючи на перелічені недоліки, прості сайти візитки та Landing page нерідко створюють саме за допомогою шаблонів. Різноманітність контенту та темпи його оновлення у таких проектах мінімальні, тому економія на розробці може бути виправданою. Вартість шаблонного сайту візитки стартує від 300 доларів. Слід зазначити, що навіть таке сайт віходить у ТОП-1 в Google при вмілому розкрутці. Якщо у Вас бюджет обмежений – рекомендуємо вибирати саме такий варіант.

Вартість інтернет-магазину або іншого сайту «під ключ»

Розробка сайту "під ключ" передбачає повний цикл робіт: від вибору хостингу до запуску готового проекту. Також за бажанням клієнта фахівці компанії SEOK можуть взяти на себе турботи щодо наповнення розділів, подальшого адміністрування та оновлення ресурсу. В результаті виходить простий в управлінні максимально гнучкий портал, готовий до маркетингового просування. Вартість корпоративного сайту на основі багатосторінкового макету залишається доступною навіть для ФОП.

Ще демократичнішою залишається ціна лендінг-пейджу. Оформлення односторінкового сайту дозволяє привернути увагу цільової аудиторії та надати достатній обсяг інформації, щоб стимулювати покупку.

Вартість інтернет-магазину під ключ залишається найбільш високою, оскільки такий проект вимагає великої кількості як однотипних, так і унікальних сторінок, підтримки маркетингових сервісів. Також мінімальна ціна інтернет-магазину продиктована складністю його інтеграції з корпоративною мережею, якщо вона є, системами бронювання та оплати.

Усі послуги веб-студії SEOK

Seo просування

seo-service

Підтримка сайту

system

Створення сайту-візитки

web-site

Доопрацювання сайтів

dorabotka-site

Вартість лендингу на конструкторі, кому він підійде

Ціна сайту на конструкторі, як і вартість шаблонного інтернет-магазину, мінімальна. Це ще один спосіб запустити комерційний проект у мережі швидко, з мінімальними вкладеннями. Крім подібності, є між шаблоном та конструктором суттєві відмінності. Останній має такі особливості:

 1. досить складна панель адміністратора для налаштування кожної сторінки;
 2. відсутність можливості керувати функціоналом;
 3. у безкоштовні версії вбудована реклама;
 4. повна залежність від платформи.

Якість ресурсу, створеного за допомогою конструктора, вища у порівнянні з шаблонними рішеннями, але все одно не може зрівнятися індивідуальною розробкою. Тому, оцінивши, скільки коштує інтернет-магазин, варто двічі подумати, чи це дорого в перспективі.

Найбільш популярні конструктори

 • Elementor WordPress – сервіс орієнтований на охочих відкрити власний односторінковий сайт, що має високий SEO-потенціал. Через середню складність освоєння та відсутність можливості масштабувати проект підійде не всім.
 • uKit – максимально простий у використанні сервіс, орієнтований створення лендингів і сайтов-визиток. Дозволяє швидко виводити сайти, що масштабуються і добре просуваються.
 • Sp Page Builder Joomla – відмінно підходить для конструювання лендингів, пропонує користувачам безкоштовну та платну версії. Адаптовані шаблони, ціна яких так приваблює користувачів, дають змогу реалізувати досить гнучкі проекти.

Вартість інформаційного сайту або комерційного проекту на конструкторі дозволяє вивести в Інтернет навіть малий бізнес. Це може бути вдалим рішенням для підприємства або магазину, що не має серйозної конкуренції в регіоні або всередині своєї ніші. Однак тут є обмеження щодо просування готового ресурсу.

Якщо ви налаштовані активно розвивати бізнес надалі, ми рекомендуємо вам таки скористатися послугами професіоналів – ціна розробки сайту повністю виправдана його перевагами! Компанія SEOK пропонує вигідні умови співпраці. Дотримуючись високих стандартів галузі ми проектуємо рішення для бізнесу будь-якого масштабу. Гнучке та прозоре ціноутворення, гарантія позитивного результату, індивідуальний підхід – ось основні засади нашої роботи!

Напишите свой комментарий (отзывы клиентов)

Оставьте свой комментарий или отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.