• (096) 155-21-16
 • office@seok.com.ua
location ул. Сечевых Стрельцов 77, г. Киев

Доробка сайту в Києві і Україні

Успішні керівники уважно стежать за сайтом підприємства, розуміючи, що його стабільний розвиток та оптимальна робота – є найкращим засобом успіху в інтернеті. Невелике підприємство, з відмінно працюючим веб-ресурсом, заслужить у користувачів всесвітньої мережі довіри більше, ніж велика компанія, з декількома веб-сторінками на застарілій платформі. Періодичне доопрацювання сайту необхідне – у будь-якому випадку. Адже, навіть зроблений авторитетним розробником сайт - вимагає покращення дизайну чи функціоналу, виправлення помилок, особливо це проявляється, коли компанія починає планувати просування свого продукту.

Замовити модернізацію сайту у Seok

Комплекс робіт, що вдосконалює функціонал і зовнішній вигляд, - це доопрацювання сайту, необхідна конкурентоспроможності будь-якого бізнесу. До неї входить програмування інтерактивних елементів, і навіть функцій ресурсу. До цього поняття входить:

 • доробка версій для смартфона та планшета (адаптивний дизайн);
 • виправлення дизайну або повний редизайн веб-сервісу;
 • зміна функціоналу, технічних модулів; створення нового функціоналу;
 • усунення помилок, недоробок;
 • оптимізація швидкості завантаження;
 • верстка текстових сторінок;
 • поліпшення юзабіліті;
 • заміна, оновлення CMS;
 • розробка оптимальних рішень, для подальшого розвитку веб-ресурсу та багато іншого.

Необхідне доопрацювання сайту, може виявитися складнішим, ніж створення інтернет-ресурсу, з «нуля», через проблеми з «движками», або мовами програмування, на яких розроблялася початкова версія майданчика. У компанії Seok готові до цих складнощів – усі необхідні доопрацювання та покращення сайту, передбачені договором, будуть виконані оперативно, із застосуванням усіх сучасних розробок. Спеціалісти веб-студії працюють із CMS системами: Worldpress, MODX, Joomla, Opencart, TYPO3, Magento та іншими. Надасть свою допомогу з доопрацювання різних проектів, написаних на фреймворках: Symfony, Yii, Zend, CodeIgniter та інших.

Вартість доробки сайту - Ціна

Назва послугиЦіна у грн. без НДС*
1. Самописний движок сайту на phpвід 677 грн.
2. Сайт на Джумлівід 599 грн.
3. Сайт на Вордпресвід 499 грн.
4. Сайти на конструкторахвід 555 грн.
5. Інформаційні порталивід 650 грн.
5. Інтернет магазинивід 799 грн.

5 причин правильного вибору на користь нашої веб-студії

 1. оперативне вирішення проблеми, якою б вона складною не здавалася;
 2. зрозуміле для клієнта ціноутворення;
 3. покладайтеся на досвідчену команду фахівців, яка використовує у роботі новинки програмування та просування;
 4. виробництво конкурентного товару зі 100% ефективністю та її подальша підтримка;
 5. багаторічний досвід роботи з доопрацювання та модернізації, і сотні успішних, що приносять прибуток проектів.

Важливо пам'ятати, що покращення веб-ресурсу – це не разова акція, а регулярна та кропітка робота. Гуру мистецтва розкрутки проектів - Стефан Спенсер писав: «Корпоративний сайт без постійної модернізації, за ефективністю, подібний до стрільби з лука по колібрі». Вчасно звернення до фахівців, позбавить власників компанії проблем, пов'язаних зі зниженням конверсії сайту та його конкурентоспроможності.

Мета веб-студії - зробити бізнес Вашої компанії успішнішим, і добре організований, оптимізований ресурс - найважливіший етап цього завдання.

Як дізнатися чи потрібна сайту доробка

В основному за переробкою сайту звертаються, коли він явно зламався і не працює, або коли перестають коректно працювати деякі функції: глючить слайдер, поїхала верстка, не працюють фільтри магазину тощо.

Зрозуміло, що у таких випадках Ви однозначно будите шукати спеціаліста, щоб усунути поломки. Але чи замислювалися Ви, що на сайті можуть бути безліч прихованих помилок, які заважають його просуванню в інтернеті. Сюди ми відносимо такі помилки як: дублікати сторінок, некоректна відповідь сервера цільових сторінок, биті посилання та зображення, порожні мета теги, циклічні редиректи, налаштування файлу robots.txt. Щоб виявити зазначені недоліки необхідно періодично робити аудит сайту. Наші фахівці можуть безкоштовно проаналізувати Ваш сайт і вказати на грубі помилки. Звертайтесь за телефоном 096 155-21-16.

Напишите свой комментарий (отзывы клиентов)

Оставьте свой комментарий или отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.