• (096) 155-21-16
 • office@seok.com.ua
location ул. Сечевых Стрельцов 77, г. Киев

Створення корпоративного сайту

Що входить до створення сайту
Вартість корпоративного сайту

 • Створення сайту на CMS joomla, wordpress
 • Зручна адмінка сайту
 • Оригінальний, або унікальний дизайн
 • Доступна та зрозуміла адмінка сайту
 • Базові модулі слайдерів та зворотних форм
 • Налаштування сайту під пошукові системи
 • Підтримка сайту після розміщення в інтернеті
 • Рекомендації щодо ефективної реклами в Google
 • Прийнятна ціна за розробку
створення корпоративного сайту

Назва послугиЦіна у грн. без НДС*
1. Дизайн сайту за шаблономвід 5 000 грн.
2. Оригінальний дизайнвід 15 0000 грн.

Ви хочете, щоб ваш бізнес зробив стрімкий прорив, впевнено випередивши конкурентів? Ви прагнете того, щоб про вашу діяльність дізналися мільйони людей? Вам необхідно підвищити впізнаваність вашого бренду? Вам потрібна притока нових клієнтів? Ви маєте намір налагодити нові партнерські зв'язки? Якщо всі ці запитання ви відповіли «так», тоді ви потрапили за адресою!

Наша команда готова надати вам найширший спектр послуг, що включає:

 • створення корпоративного сайту з нуля;
 • унікальний дизайн, розроблений вручну за авторськими ескізами;
 • технічна підтримка сайту;
 • просування web-ресурсу в основних пошукових системах світового інтернету;
 • реклама у найактуальніших соціальних мережах;
 • контекстна реклама з урахуванням аудиторії пошукових систем.

Корпоративний ресурс – це ваше повноцінне представництво у мережі

Вирішивши замовити корпоративний сайт - потрібно чітко визначити цілі та завдання, які він повинен вирішувати. Крім того, сайт вашої компанії має бути:

 1. Презентабельним.
 2. Впізнаваним.
 3. Інформативним.
 4. Цікавим для користувачів.

Наша веб-студія SEOK є професійним постачальником IT-послуг будь-якої складності. Корпоративний сайт на замовлення – продукт, життєво необхідний для будь-якого проекту. Ми реалізуємо масштабні бізнес-рішення із застосуванням цілого ряду інноваційних маркетингових інструментів, забезпечуючи нашим замовникам впізнаваність бренду та приплив нових клієнтів.

Ми не просто застосовуємо відомі маркетингові технології – ми активно шукаємо та знаходимо нові рішення для кожного нашого клієнта. Багаторічний досвід найкращих фахівців у сфері інтернет-маркетингу, web-дизайну, програмування, seo-копірайтингу – дозволяє нам ефективно втілювати будь-які проекти.

Найважливіший актив нашої веб-студії – це клієнти. Успіх клієнтів – наш успіх. Тому ми постараємося реалізувати вам найпередовіші IT-технології, новітні розробки, комплексні рішення.

Створення корпоративного сайту Ціна, 2022 - Вартість розробки

Сайт послугот $790
Інтернет магазинот $1150
Лендінг Пейджот $690
Сайт для бізнесуот $2190
Сайт візиткаот 3000 грн.

Грамотне просування корпоративного сайту – «страхування» вкладень у ресурс

Щоб web-ресурс було видно максимальній кількості ваших потенційних клієнтів, необхідно, щоб він займав перші позиції в найпопулярніших пошукових системах. І не лише займав, а й утримував їх упродовж тривалого часу. Всі ці вимоги успішно реалізує команда досвідчених фахівців нашої веб-студії, яким під силу завдання будь-якої складності: від створення проекту сайту до його ефективного просування в популярних пошукових системах.

Замовивши комплексну розкручування корпоративного сайту, наші замовники можуть спостерігати, як web-ресурс впевнено піднімає свої позиції в Гугл. Наш підхід базується на ініціювання проектів з чіткими цілями та завданнями, які ставлять перед нами замовники. Основа нашої роботи – орієнтованість на клієнта, уважне вивчення його потреб та їхню подальшу реалізацію в Інтернеті.

Але виведення сайту в ТОП пошукових систем – це хоч і першорядне, але не єдине наше завдання. Важливо закріпити провідні позиції ресурсу та забезпечити їхню стабільність. Ось чому навіть після завершення проекту ми здійснюємо повну підтримку наших клієнтів, стабільно утримуючи їхні сайти у ТОПі, адже ми націлені на кінцевий результат – підвищення вашого успіху та збільшення доходів.

Бажаєте дізнатись докладніше, як працює інтернет-маркетинг, які переваги дає цей метод порівняно з традиційною рекламою, де замовити корпоративний сайт у Києві? Зв'яжіться з нами вже сьогодні і наші спеціалісти проконсультують вас з усіх питань.

Напишите свой комментарий (отзывы клиентов)

Оставьте свой комментарий или отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.