• (096) 155-21-16
  • office@seok.com.ua
location ул. Сечевых Стрельцов 77, г. Киев

Створення медичних сайтів

Здоров'я людини завжди належало до найголовнішої людської цінності. Саме тому медичні сайти користуються великою популярністю та попитом. Якщо ви займаєтеся медичною діяльністю, або власник клініки, аптеки або іншої медичної установи, саме час подумати заявити про себе в інтернеті. Створення медичного сайту допоможе вам знайти нових клієнтів та збільшити прибуток. За допомогою сайту з'являється можливість розкрутити бренд клініки та розповісти іншим про свою діяльність.

Ціна медичного сайтуЦіна
Шаблонний дизайнот 21 999 грн
Унікалізований дизайнот 42 999 грн
Унікальний дизайнот 65 000 грн

Виберіть сайт, який вам підходить:

  1. Медичний сайт-візитка
  2. Сайт для клініки, або оздоровчого центру
  3. Інформаційний портал на тему медицини
  4. Медичний інтернет-магазин

Як виглядають готові медичні сайти

Приклад сучасного медичного порталу, на якому розміщений багатий функціонал: особистий кабінет, можливість обрати місто, вибір клініки та лікаря, новини та багато іншого.

медичний портал

Ось таким чином виглядає розробка сайту клініки. Розміщені необхідні елементи: зручне меню з послугами, телефони, зворотна форма зв'язку і т.д.

поліклініка

Якщо ви приватний лікар, наприклад стоматолог, терапевт, реабілітолог, то вам підійде створення сайту-візитки. Перевагою таких сайтів є інформативність та гарний дизайн. Можливість позиціонувати себе у глобальній мережі, як професіонала, людини, яка знає свою справу на високому рівні. Тому доведеться працювати самому над репутацією. Напишіть цікаві статті. Знімайте відеоролики. Влаштовуйте онлайн-конференції. Інтернет-маркетологи можуть вказати вам правильний шлях, підказати, що і як робити. Програмісти допоможуть реалізувати різні форми зворотнього зв'язку, калькулятори, чати і т.д.

Популярні послуги веб-студії Seok

Seo просування

seo-service

Підтримка сайту

system

Створення сайту-візитки

web-site

Доопрацювання сайтів

dorabotka-site

Напишите свой комментарий (отзывы клиентов)

Оставьте свой комментарий или отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.