Знижка

м. Київ

вул. Січових Стрільців 77

Сайт візитка: ціна під ключ у Києві

Вартість сайту візитки, сайту приватної компанії та фізичної особи залежить від складності веб-проекту. Від 3100 грн. Ви отримуєте чудову веб-візитку з 3-5ма сторінками.
Розробка починається після заповненного тех. завдання, де Ви вказуєте основні побажання щодо: кольорів, розділів, функціоналу та дизайну.

Красивий дизайн сайта-візитки

Seo налаштування для розкрутки

Зручна адмінка cms joomla, wordpress

Тексти які продають під вашу тематику

Даруємо домен на 1 рік

Ваша економія — 348.00 грн

Або дзвоніть 096 155-21-16

сайт-візитка для бізнесу

Що таке сайт візитка

Сайт-візитка – це «обличчя» компанії або окремого фахівця, а також можливість надати у вигідному світлі якийсь ключовий продукт чи основну послугу. Сьогодні, коли більшість нашого життя існує у віртуальній реальності, це навіть не додатковий спосіб просування, а обов'язкове рішення для всіх, хто хоче бути успішним у своїй справі та бізнесі.

Щоб ваш бізнес розвивався та приводив клієнтів, просто необхідно уявити його в інтернеті. І для цього мало соціальних мереж, особливо з огляду на те, що майданчиків багато, а тип контенту на них різний. Для об'єднання розрізнених даних про компанію, а також для її подання на просторах інтернету необхідний сайт-візитка. Це повноцінний майданчик, на якому може бути різна кількість сторінок, але головне, що на ньому компактно представлена ​​вся інформація про організацію, спеціаліста, послуги чи товар - залежно від сфери діяльності. Якщо провести аналогію з реальним життям, сайт виконує роль звичайної візитки, тільки в більш розгорнутій формі.

Чому варто замовити сайт-візитку в Києві у нас

Велике портфоліо та багатий досвід

Ми працювали з компаніями в торговій, юридичній сферах, з логістичними фірмами, спеціалістами з ремонту, різними виробниками тощо. Така різноманітність клієнтів навчила нас шукати персональний підхід та вникати в суть будь-якого бізнесу, щоб отримати найкращий результат із можливих.

Комплексна робота зі створення сайтів

Ми не просто створюємо оболонку - ми робимо повноцінний ресурс, просуваємо його, піднімаємо на хороші позиції в пошукових системах. Ваш сайт-візитка відображає основну інформацію про компанію та водночас працює на залучення нових клієнтів. Робимо сайт як для себе.

Тільки перевірені та найсучасніші схеми роботи

В області розробки сайтів та їх просування все змінюється швидко. Те, що ще рік тому показувало чудові результати, сьогодні може не працювати взагалі. Саме тому необхідно звертатися до професіоналів, які постійно навчаються, моніторять ринок та ситуацію на ньому, швидко впроваджують актуальні інструменти. Ми саме така компанія.

Всебічний аналіз ситуації для кращого результату

Якщо ми робимо сайт конкретної компанії Києва, то маємо вивчити не лише її діяльність. Нам важливо, як виглядають конкуренти замовника, які інструменти вони використовують і на якому рахунку вони знаходяться у клієнтів. Саме тому у роботі ми постійно використовуємо всебічний аналіз ситуації. Завдання команди Seok зробити не просто добре - нам потрібен результат краще, ніж у інших таких самих представників ринку (за умови аналогічних фінансових вкладень).

Робота за договором (або фріланс) з чітким ціноутворенням

У нашій сфері, якщо ви неправильно вибрали компанію, часто клієнта обманюють. Замовник розраховує на одну суму, але поступово вона наростає як снігова куля - і перетворюється на зовсім інші, часто непідйомні гроші. Ми гарантуємо, що при зверненні до нас такого не станеться – ціна сайту-візитки обмовляється заздалегідь, коли ми з'ясуємо всі подробиці вашого замовлення. Команда Seok дорожить своєю репутацією, тому працює чесно, прозоро, за складеним договором. Ми можемо обґрунтувати вартість будь-якої послуги та ніколи не накручуємо цінник.

Дотримання заздалегідь обумовлених термінів

Ми не обіцяємо нашим клієнтам виконати роботу надто швидко, якщо це неможливо. У такій ситуації ми просто пояснюємо чому результат не можна отримати раніше. При цьому команда завжди дотримується встановлених термінів, дедлайнів і знаходиться на зв'язку, щоб ви могли уточнити всі питання, що вас цікавлять. Ми несемо відповідальність не лише за проект, над яким працюємо, а й за спокій клієнтів. Саме з цієї причини ми багато років робимо сайти в Києві і наші послуги користуються попитом - а багато наших замовників рекомендують компанію своїм знайомим та партнерам.

Ціни на створення сайту-візитки

Акція! 20% - знижка на розробку сайтів візитки пакет «Стандарт»

Економ
5000 грн
Стандарт
8900 грн
Бізнес
15900 грн
Мінімальний функціонал,
щоб заявити про себе
Розширений функціонал,
для іміджу
Унікальний стиль для
розвитку бренду
Включено все!
Наповнення статтями, фото, відео
Налаштування під рекламу
Хостинг на 12 міс.
Домен на 12 місяців
Адаптація під мобільні пристрої
Форма зворотного зв'язку
Кнопки "Замовити" з формою у модальному вікні
Слайдер
Відгуки клієнтів
Блог + коментарі
Портфоліо, наші роботи
Налаштування мультимовності
Кнопки соц. мереж
Створення меню, сторінок послуг
Google Maps карта проїзду
Модуль "Наші клієнти"
Модуль "Наші співробітники"
Логотип
Онлайн консультант
Блок питання/Відповіді
ЗамовитиЗамовитиЗамовити

***При замовленні пакету "Бізнес" робимо повну сео оптимізацію (налаштування sitemap.xml, htaccess, robots.txt, прописуємо title, description, налаштовуємо ЧПУ).

Увага! Кількість розділів сайту-візитки та їх особливості можна обирати індивідуально, залежно від того, в якому напрямку працює компанія, яких цілей вона збирається досягти.

Дивіться приклад простого сайту візитки вартістю від 5 000 грн. за посиланням. При необхідності створити більш функціональний проект ціна зросте від 8000 грн. і більше. Ось приклад такої розробки.

Працюємо по містам: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів.

Яким замовникам із Києва підійде сайт-візитка

Оскільки замовити сайт-візитку можна з урахуванням будь-яких особливостей бізнесу, ми сміливо стверджуємо, що таке рішення підійде більшості клієнтів, наприклад:

 • виробникам будь-яких товарів;
 • салонам краси, перукарням;
 • школам, університетам, дошкільним навчальним закладам;
 • юридичним компаніям та приватним юристам, нотаріусам;
 • компаніям, що мають відношення до сфери громадського харчування: від кафе - до служб доставки;
 • фотографам та фотостудіям;
 • клінікам (у тому числі і ветеринарним), медичним центрам;
 • компаніям, які займаються ремонтом та будівництвом;
 • дизайнерам різних профілів;
 • весільним салонам;
 • фітнес-клубам, громадським басейнам;
 • фрілансерам, які працюють у будь-якому напрямку, і т. д.

Очевидно, що для кожного напряму роботи потрібен свій підхід: унікальний дизайн, правильний контент, грамотно подана інформація, але форма сайту-візитки підходить для більшості замовників.

Замовити

мобільна версія сайту

Наше портфоліо

Сайт візитки - приклади

туризм
логістична компанія
фотограф
доставка вантажу з Китаю

Чому сайт візитівка приваблює нових клієнтів

Вікіпедія wikipedia.org стверджує, що такі сайти сторінки приваблюють великою кількістю графіки, анімації та Flash технологій. Створення сайту-візитки - послуга, яка популярна ще й тому, що готовий майданчик виконує безліч додаткових функцій, що впливають на розвиток вашого бізнесу.

Підвищує репутацію
Стильний дизайн, зручний функціонал, докладна інформація – все це грає тільки на руку власникам сайту-візитки. Навіть на підсвідомому рівні відвідувач ресурсу розуміє, що в нього вкладені хороші гроші, тобто компанія цінує свою репутацію і вона певною мірою успішна.

Показує ваші роботи
Надає клієнту всі додаткові відомості, що стимулюють його до покупки товару або замовлення послуги. Наприклад, на сайті візитці ви можете розмістити портфоліо з вашими роботами, що відразу знімає безліч питань. Туди ж можна додати прайс, щоб клієнти могли ознайомитися з ним відразу ж і не гадали, скільки їм коштуватиме співпраця.

Знайомить із послугами
Знайомить відвідувача з товарами чи послугами докладніше, ніж це може бути в інтернет-магазині. Якщо на торговому майданчику даються короткі відомості, то на сайті-візитці можна розмістити презентаційні матеріали, якісь дослідження про продукт, думки експертів та багато інших даних для вивчення.

Плюси сайтів-візиток

Відповіді на запитання

Як відбувається процес розробки?

На початку ми надсилаємо Вам бриф на заповнення ТЗ. У цьому файлі ви побачите питання, які допоможуть вам і нам виробити спільне бачення щодо структури та дизайну сайту. Далі ми розробляємо прототип - візуально вказуємо, у яких місцях будуть елементи та блоки. Наступний етап - розробка дизайну та посадка на cms Вордпрес або Джумла. Зверніть увагу, що професійний дизайн сайту починається з тарифу "Бізнес". На фрілансі мінімальний веб-дизайн коштує від 5000 грн. Дизайн вищого рівня від 12000 грн.

Від чого залежить ціна сайту візитки?

Ми розраховуємо вартість від кількості витраченого часу та складності роботи. Якщо Ви бажаєте отримати повністю унікальний сайт із версткою та дизайном, то слід розуміти, що вартість такого проекту починається від 10 000 грн. (2-3 унікальні сторінки). Час витрачається на малювання дизайну в фотошоп, потім верстається сайт і програмується на движок. Якщо Вас цікавить оптимальне рішення за ціною та якістю, то найкраще рішення – замовити сайт візитку на преміум шаблоні з унікальним дизайном.

Які матеріали від мене знадобляться?

Ми прихильники сайтів, які робляться для людей. А значить фотографії, відео та тексти мають бути унікальними, якісними та корисними. Тому заздалегідь підготуйте зображення для свого портфоліо, особисті фото, які розкривають Вашу професійну діяльність та особисті сильні сторони. Подумайте про те, що важливо дізнатися про потенційних клієнтів. Статті можуть написати наші копірайтери. Але краще, якщо Ви самі розповісте про нюанси вашої бізнес діяльності.

Скільки можна вносити правок у процесі розробки?

Після того, як Ви заповните бриф на розробку, ми починаємо створення сайту візитки. Розуміємо, що цей процес є творчим. Тому навіть після затвердження всіх пунктів технічного завдання допускаємо безкоштовно вносити 5-6 правок (під правками ми розуміємо зміну елементів дизайну, додавання тексту, але не програмування сервісів, модулів, компонентів).

Чи можу я бачити як йдуть роботи над сайтом у режимі онлайн?

Так, ми надаємо таку можливість. Ви отримаєте адресу піддомену, на якому буде здійснюватися розробка. Будь-коли Ви зможете зайти і подивитися, що зроблено на сайті.

Скільки коштує сайт візитка — ціна 2022

Замовити створення сайту візитки: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові.

Напрямок сайтуТермінЦіна, грн
Салон красиВід 5 днейвід 14 000 грн
Юридичні послугиВід 9 днейвід 20 000 грн
Інтернет магазинВід 8 днейвід 22 000 грн
Сайт на шаблоніВід 7 днейвід 14 000 грн
Ексклюзивний сайтВід 16 днейвід 28 000 грн
КорпоративнийВід 5 днейвід 21 000 грн
Будівельна компаніяВід 10 днейвід 38 000 грн
Агентство нерухомостіВід 30 днейвід 70 000 грн

Наші клієнти