• (096) 155-21-16
 • office@seok.com.ua
location ул. Сечевых Стрельцов 77, г. Киев

Супровід сайту в Києві

✈️Супровід сайту – це безперервний процес, який забезпечує якісне та повноцінне функціонування веб-ресурсів. Завдяки адмініструванню та підтримці інтернет-сайти стають доступними для користувачів та надійно захищені від атак хакерів. До того ж за часів стрімкого розвитку інформаційних технологій супровід веб-сайтів допомагає впроваджувати інноваційні технічні рішення та функції. Але щоб гарантувати належну якість послуг, варто співпрацювати тільки з надійними та перевіреними компаніями. Веб-студія SEOK надає комплексні послуги, які включають створення сайту і його супровід.

Зміст:

Технічний супровід сайту

⏩Послуги із супроводу сайтів від студії SEOK передбачають низку дій. ✅ У рамках технічної підтримки співробітники відповідають за стабільне функціонування веб-ресурсу, захист від можливих хакерських або вірусних атак, запобігання тривалим збоям. Також технічний супровід сайту передбачає покращення функціоналу завдяки новим плагінам та модулям, роботу з розділами та сторінками, адаптацію функціоналу для видимості у пошуковій системі Google та ін.

На що Вам слід звернути увагу:

 1. наявність адаптивної версії сайту;
 2. швидке завантаження сторінок наскільки це можливо;
 3. відсутність внутрішніх та циклічних редиректів;
 4. всі сторінки віддають правильну відповідь сервера (цільові 200, сторінка помилки 404);
 5. постійне наповнення сайту свіжим контентом та оновлення застарілої інформації;
 6. надійний захист адмінки сайту та безпосередньо файлів на хостингу від хакерських атак.

супровід сайту київ

Інформаційний супровід сайту

Крім технічної підтримки наш центр супроводу сайтів надає послугу інформаційну підтримку, яка передбачає:

 • Оновлення інтерфейсу. Ця послуга включає редизайн веб-ресурсу: дрібні зміни в дизайні, розробку та підключення банерів, нових блоків, елементів навігації тощо.
 • Графічну підтримку. Здійснюючи супровід сайтів, фахівці підбирають новий візуальний контент для каталогів або з нуля розробляють ілюстрації.
 • Адаптацію контенту. Щоб оновлювати сайти, потрібно заповнювати сторінки новими текстами, фото та відеоматеріалами.
 • Ведення корпоративного блогу компанії, що дозволяє успішно розвивати та просувати основні веб-ресурси.

професійний супровід сайту

Професійна підтримка сайтів

Якщо ви вирішите замовити технічний або інформаційний супровід сайту, Київ пропонує безліч варіантів, але тільки веб-студія SEOK готова дати низку гарантій на послуги. Ми укладаємо із замовниками офіційний договір на надання конкретних послуг, що захищає інтереси всіх сторін. Наша команда складається з висококваліфікованих спеціалістів вузького профілю, що дає змогу надавати комплексну послугу, тісно працюючи з клієнтом на всіх етапах співпраці.

Ми складаємо докладне технічне завдання з урахуванням всіх вимог та побажань замовника, при необхідності виконуємо розробку веб-ресурсу, підбираючи відповідну CMS, залежно від характеру діяльності фірми клієнта: Бітрікс, Joomla, WordPress та ін. Після цього ми вивчаємо всі особливості конкретного сегменту бізнесу та веб-простору, визначаємо цільову аудиторію та її потреби, складаємо план подальших дій для покращення, адаптації та супроводу веб-ресурсу. Для цього застосовуються новітні методи та інструменти відстеження конверсії, індексації у пошукових системах тощо.

Подивіться відео, як ми супроводжуємо сайти на Джумла та Вордпрес

Переваги співпраці зі студією SEOK

Рішення замовити супровід сайту у Києві у веб-студії SEOK є розумним та доцільним, адже ми пропонуємо клієнтам найбільш приємні та вигідні умови співпраці. Кожен наш співробітник має багаторічний досвід, відмінні теоретичні знання та практичні навички, що дозволяє їм надавати професійні послуги найвищої якості.

Наша команда цінує час клієнтів, тому фахівці намагаються виконувати взяті зобов'язання якнайшвидше, не порушуючи заздалегідь обумовлених термінів. Ми розробили лояльну та грамотно продуману політику ціноутворення, тому встановлюємо найбільш демократичні та доступні ціни на послуги. А для постійних клієнтів та замовників комплексних послуг у нас є приємні знижки та бонуси.

При необхідності ви можете в будь-який момент зв'язатися з менеджерами служби підтримки SEOK, які готові відповісти на наявні питання та допомогти з вирішенням труднощів.

© Автор статті: веб-розробник, сео фахівець Василь Лотиш

Вартість супроводу сайту. Ціна 2022

ПеріодЦіна
3 місяцівід 6000 грн
6 місяціввід 9000 грн
12 місяціввід 15 000 грн

Перегляньте популярні послуги

Seo просування

seo-service

Підтримка сайту

system

Створення сайту-візитки

web-site

Доопрацювання сайтів

dorabotka-site

Питання, які часто задають наші клієнти

⏩ Що входить у супровід web-сайту?

Наші фахівці готові надати послуги з контент-наповнення, верстки сторінок, програмування модулів та плагінів, налаштування шаблонів, доопрацювання функціоналу, а також сео просування. Наше основне завдання – це стабільна робота інтернет-ресурсу та його розвиток.

⏩ Скільки коштує робота програміста за одну годину?

Вартість послуг веб-розробника – 350 грн/година. Кількість робочих годин розраховується індивідуально з особливостей конкретного проекту. Існує величезна різниця між редагування шаблону і програмування компонент з нуля.

⏩ Мій сайт зламали. Що робити?

Таке явище часто трапляється в інтернеті. Головне не панікуйте. Тільки спокій. Наші спеціалісти в найкоротший термін відновлять працездатність. Від Вас потрібно надати доступи на хостинг та в адмінку сайту. Ми проскануємо антивірусною програмою та видалимо шкідливий код.

Напишите свой комментарий (отзывы клиентов)

Оставьте свой комментарий или отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.