• (096) 155-21-16
  • office@seok.com.ua
location ул. Сечевых Стрельцов 77, г. Киев

Створення сайту ритуальних послуг - замовити розробку ритуального сайту

Настав час, коли будь-які товари та послуги можна купити через інтернет. Наявність власного сайту – обов'язкова вимога до будь-якої компанії, яка хоче отримувати солідний прибуток. Ринок похоронних послуг теж слідує тенденції - навіть у такій критичній ситуації, як втрата близького, люди шукають зручності та знаходять їх у ритуальних інтернет-магазинах. На сайті відвідувач зможе швидко вибрати відповідні моделі похоронних атрибутів, ознайомитися з розцінками та умовами роботи. Для продавця теж є серйозні переваги – орендувати хостинг набагато дешевше, ніж цілий торговий зал.

сайт похоронного бюро

Інтернет-магазин ритуальних послуг

Чому покупці обирають інтернет-магазини? Вони мають багато переваг перед звичайними торговими залами:

  • асортимент доступний у будь-який час дня та ночі. Клієнт може без поспіху розглянути асортимент та вибрати відповідну модель;
  • доставка. При покупці в звичайному торговому залі покупцю часто доводиться оплачувати і транспортні витрати, тоді як інтернет-магазин ритуальних послуг може дозволити собі пропонувати безкоштовну доставку при покупці на великі суми;
  • психологічний затишок. В інтернет-магазині людина почувається вільніше, ніж у реальному торговому залі, а менеджера за бажанням можна покликати через онлайн-чат..

Ритуальний інтернет-магазин

Новий сайт-візитка, інтернет-магазин або каталог важливо зробити помітним для кінцевого споживача. Щоб він почав приносити прибуток, потрібне вдале поєднання двох ключових елементів – хорошої веб-розробки та грамотного просування.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте:

  1. розробку та підключення необхідних модулів. Запропонуйте покупцям різні варіанти оплати – а про реалізацію функціоналу подбає Seok;
  2. розробку сайту ритуальних послуг та комплексне просування білими методами;
  3. якісний інтернет магазин за адекватною ціною. У нас діє абсолютно прозоре ціноутворення – ви завжди бачите, за що ви платите і з чого складається вартість ритуального сайту.

Ціна за розробку сайту ритуальних послуг та просування зафіксована з початку співпраці – ми одразу вкажемо, скільки коштуватимуть наші послуги.

Вартість сайту ритуальних послуг — Ціна 2022

Ціна сайту ритуальних послугЦіна, грнТерміни розробки
Шаблонний дизайнвід 27999 грн9-14 днів
Унікалізований дизайнот 47999 грн17-22 днів
Унікальний дизайнвід 87000 грнвід 22 днів

Приклади сайтів ритуальних послуг:

ритуальне бюро сайт

Просування ресурсу білими методами seo

Завдання розкрутки - зробити так, щоб покупець, вбиваючи в рядок пошуковця запит, що цікавить його, бачив ваш сайт в топі результатів.

Чому краще довірити розкрутку професіоналам?

Просування – це тонка наука, яка потребує досконального знання алгоритмів пошукових машин. Останні постійно оновлюються, тому фахівці з просування регулярно оптимізують методи розкручування. Команда Seok використовує актуальні та сумлінні методи розкручування, тому ви можете бути впевнені в результаті.

Умови роботи магазину ритуальних товарів

Оплата та доставка - важливі фактори, за якими відвідувач сайту визначає, чи робитиме він замовлення. Зручні, вигідні та зрозумілі умови роботи – серйозна конкурентна перевага інтернет-магазину. Тому при розробці сайту ритуальних послуг приділяють особливу увагу розділу "Доставка та оплата". Чим докладніше та доступніше там розписані умови – тим краще. Згідно зі статистикою, близько 70% людей, які замовляють товари в інтернеті, хочуть відразу бачити актуальні дані про вартість та терміни доставки. Великий вибір способів оплати розширить коло потенційних покупців інтернет-магазину ритуальних товарів в Україні.

Замовте створення сайту ритуальних послуг у Києві

Студія Seok пропонує замовити розробку ритуального сайту візитки, його запуск та просування у пошукових системах. Ми подбаємо і про просування, і про його наповнення, зовнішній вигляд, функціонал. Логічна структура, зручна навігація, важливі розділи - все це утримуватиме відвідувача з першого відвідування ритуального інтернет-магазину до оформлення замовлення.

Популярні послуги веб-студії Seok

Seo просування

seo-service

Підтримка сайту

system

Створення сайту-візитки

web-site

Доопрацювання сайтів

dorabotka-site

Напишите свой комментарий (отзывы клиентов)

Оставьте свой комментарий или отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.