• (096) 155-21-16
 • office@seok.com.ua
location ул. Сечевых Стрельцов 77, г. Киев

Створення сайтів на WordPress

WordPress – це універсальна система управління веб-ресурсами, яка характеризується відкритим кодом PHP та використовує сервери БД MySQL. Ця платформа розроблена для створення сайтів на основі Вордпрес у вигляді блогу або реклами послуг. Також цей движок часто використовують для створення сайту візитки на WordPress зі змістом інформації про фірму, пропоновану продукцію та послуги.

Замовити створення сайту на WordPress під ключ можна в веб-студії SEOK. Наша команда складається з кваліфікованих та досвідчених веб-розробників, які надають професійні послуги, що передбачають створення структури, дизайну і технічної реалізації простого продаючого сайту на WordPress, оптимізацію та технічну підтримку існуючих веб-ресурсів.

Чому важливо створювати інтернет-ресурси на Вордпрес

Програмування сайту з нуля на движку WordPress для розробки інформаційних або веб-ресурсів, що продають, має ряд переваг:

 • Економія коштів. Створення блогів та інших інтернет-майданчиків на движку Вордпрес вважається найбільш дешевим варіантом, якщо порівнювати з популярними платними CMS.
 • Універсальність. Веб-ресурси під керуванням WordPress працюють на будь-яких хостинг-майданчиках. При цьому для запуску проекту достатньо навіть найменшого тарифу на послуги хостера.
 • Простота. Спочатку створення сайту на WordPress використовувалося для розробки блогів, управління якими вважається простим завданням. Щоб забезпечити легкість адміністрування веб-ресурсів інших типів, розробники розширили функціонал CMS, при цьому вдалося залишити двигун простим у розумінні та управлінні завдяки інтуїтивно зрозумілим конструкторам Elementor, Visual Composer.
 • Високий рівень захисту. Використання веб-ресурсів, що базуються на WordPress, є абсолютно безпечним. Розробники забезпечують регулярне оновлення різних версій ядра та всіх плагінів. А у разі виникнення будь-яких проблем дані швидко і легко відновлюються завдяки резервному копіюванню.
 • Широкий функціонал. В інтернеті існує безліч готових та безкоштовних плагінів для Вордпрес (наприклад, WooCommerce), завдяки яким можна максимально розширювати функціональні можливості веб-ресурсів. За необхідності фахівці нашої студії готові розробити нові плагіни та модулі для конкретних цілей замовника.

Які сайти ми розробляємо на Вордпресс

Веб-студія SEOK пропонує широкий перелік послуг веб-розробників. При необхідності ми здійснюємо створення WordPress сайту каталогу нерухомості, корпоративного, страхової компанії, інформаційного порталу, інтернет-магазину, каталогу товарів, агентства нерухомості, сайту новин, блогу та ін. При необхідності ми виконаємо розробку односторінкового сайту на CMS WordPress як портфоліо.

Приклади сайтів WordPress:

Приклад №1

сайт на вордпрес

Приклад №2

шаблон сайту wordpress

Процес розробки

Створення сайту на WordPress без шаблону із ретельно продуманою структурою та широким функціоналом передбачає такі основні етапи:

 1. Початковий аналіз сфери діяльності замовника, опрацювання цільової аудиторії, формування технічного завдання з урахуванням отриманих даних.
 2. Проектування майбутнього веб-ресурсу, створення макету.
 3. Верстка, веб-програмування.
 4. Тестування прототипу, усунення помилок.
 5. Перенесення веб-ресурсу на хостинг-платформу.

При необхідності наші фахівці також надають послуги з повного супроводу, оптимізації та розкрутки майданчиків тощо. Також на вимогу замовника веб-розробники створюють індивідуальний дизайн веб-ресурсу зі створенням особистого кабінету на сайті WordPress.

Ціна розробки Вордпрес

Чимало клієнтів часто запитують, скільки коштує створення сайту на WordPress, інтернет-магазину WooCommerce, сайту-візитки, або каталогу нерухомості? Вартість даної послуги залежить від низки важливих моментів, таких як тип веб-ресурсу, кількість сторінок, необхідний функціонал та ін.

Вартість сайту WordPress — Ціна 2022

Ціна створення сайту на ВордпресЦінаТерміни розробки
Магазин1050 $7-15 днів
Сайт послуг500 $7-29 днів
Лендінг600 $от 19 днів

Популярні послуги веб-студії Seok

Seo просування

seo-service

Підтримка сайту

system

Створення сайту-візитки

web-site

Доопрацювання сайтів

dorabotka-site

Напишите свой комментарий (отзывы клиентов)

Оставьте свой комментарий или отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.