• Перевірка сайту на технічні помилки: на що звертати увагу
    Владислав SEO-Спеціаліст, Founder

Перевірка сайту на технічні помилки: на що звертати увагу

  • 14.10.2022
  • 4 хвилин
  • 40
Зміст:

Працездатність сайту насправді є досить важливою річчю. Вона дуже впливає на популярність сайту в пошукових системах. Уявіть собі, що сайт повільно вантажиться, або іноді з різних причин взагалі пропадає з поля зору пошукових машин і людей. Чи такий ресурс привертатиме до себе увагу? Очевидно, що ні. Адже перші місця у пошуковій видачі займають найкращі. Звідси стає зрозумілим, що над сайтом потрібно працювати, його слід доглядати.

Отже, рекомендуємо завжди уважно ставитись до свого веб-ресурсу. У більшості випадків він приносить гроші, славу та популярність у світовій мережі. Тому слід періодично здійснювати технічну перевірку сайту, або ж віддати на постійне обслуговування веб-майстру, або it-агентству. У такому разі ви зможете заощадити власний час і перевести його на бізнес або домашні турботи.

Важливі показники сайту

При перевірці сайту на технічні показники потрібно знати, які бувають ці показники і як їх правильно оцінювати.

1. Завантаження сайту. Один із найважливіших показників. Він безпосередньо впливає на поведінку користувача. Якщо ваш ресурс завантажується повільніше ніж за 2-1,5 с., то звертайтеся до веб-майстрів за допомогою. Через такий недолік ви втрачаєте багато потенційних клієнтів, які заходять на ваші сторінки і відразу залишають, оскільки вчасно не бачать потрібних текстів та картинок.

2. Віруси. Саме слово говорить про небезпеку цього явища. Ми звикли боротися з вірусами насправді, особливо взимку, коли лікуємося від кашлю чи грипу. Однак, потрібно знати, що існують шкідливі віруси для сайтів. Їх вигадали фахівці. Інакше їх називають хакери. Вони запускають на хостинг (місце де розташовані файли) шкідливий код, який заважає нормально функціонувати сайту. Досить підступне явище – цей шкідливий код. Буває, що на стаціонарних моніторах комп’ютера все відображається нормально, а коли заходимо з мобільного телефону, то вискакує непотрібна реклама у спливаючих вікнах. Це ознака зараженості вірусом. Також до цих ознак може відноситися раптова зміна зовнішнього вигляду сайту, коли з’являються приховані зовнішні посилання в коді, незрозумілі зображення в контенті, деформується зовнішній вигляд, з’являється текст, який ми не розміщували.

3. Безперебійна робота. Мається на увазі робота сайту цілодобово без будь-яких перебоїв. Деякі фізичні особи або навіть компанії розміщують свої сайти на дешевих серверах. Такі хостинги можуть давати збій і, як результат, сайт зникатиме. Цю ситуацію слід відстежувати. Адже сайт може зникати будь-якої доби. Щоб відстежити цей показник, на хостингу та сторонніх сервісах аналітики робляться спеціальні налаштування, які при виникненні проблем із сайтом подають сигнал тривоги через смс на мобільний телефон.

4. Адаптивний дизайн. Оптимізація сайту під мобільні пристрої – це одночасно сучасний тренд та повсякденна нагальна потреба користувача. Зараз майже всі сидять в інтернеті і використовують як предмет під’єднання мобільний телефон. Особливо молодь. Куди не подивися всі ходять із навушниками, мобілками та планшетами. І якщо кілька років тому слухали музику на флешках та радіо, то тепер дивляться інформацію в інтернеті через Wi-Fi. Адаптація веб елементів залучить ще більше користувачів. А пошукова система Google рекомендує, щоб сайт відмінно відображався на різних пристроях. Розробники гугла розробили спеціальний інструмент для перевірки https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/.

При створенні інтернет-сайту швидше за все ви переслідували конкретні цілі. Хтось захотів запустити інтернет-магазин для продажу товару, хтось вирішив рекламувати власні послуги через сео розкрутку, або контекстну рекламу, є люди, які створюють інформаційні портали для подальшої їхньої монетизації. Кожен має свою мету. Щоб досягти своєї мети в інтернеті, спостерігати за своїми сайтами та намагатися зробити їх досконалими.

Оцінити
Ваша email адреса не буде опублікована
Схожі статті
Адміністрування сайту у Києві
16.06.2022 8 хвилин читати
Підтримка сайту
15.12.2017 8 хвилин читати
Супровід сайту в Києві
16.06.2022 7 хвилин читати
Дякую
за заявку!
Дані успішно відправлено!
Відгук надіслано Ваш коментар обробляється модератором.